Darbs tiltu būvniecības uzņēmumā

Darbs tiltu būvniecības jomā vienmēr prasa augstu kvalitāti un atbildības sajūtu.

  • Sākuma datums: Maijs 2022
  • Pasūtītājs: Bersselaar Constructie
  • Projekta veids: tērauda tiltu ražošana

Par projektu

Ar šo klientu esam iesaistīti speciālu sarežģītu metāla konstrukciju izpildē un citiem visdažādākajiem projektiem. Galvenā darbības joma ir tiltu būve un sadarbība citos būvniecības nozares projektos.

Almatex_lv
Almatex
Almatex logo

Uzņēmumam Almatex ir pieredze tiltu un celtniecības tērauda konstrukciju ražošanā ar svaru līdz 50 tonnām, ko veic ar modernām metināšanas iekārtām.

Mums ir ievērojama pieredze tiltu, pietauvošanās un citu tērauda konstrukciju būvniecības un uzstādīšanas darbos. Mūsu uzņēmuma metinātāji un montieri piedalījās Latvijā vienīgā paceļamā tilta izveidē.

Rekonstrukcijas laikā Almatex izgatavoja un uzstādīja pacelšanas iekārtu, kas ar augstāko iespējamo precizitāti pārvieto smagus laidumus, kuru svars pārsniedz 140 tonnas, kā arī citas tērauda tiltu konstrukcijas.

Saistītie projekti

Frijns Industrial Group

Frijns Industrial Group koncentrējas uz tērauda konstrukciju, galveno projektu un rūpnīcu iekārtu inženieriju, ražošanu, montāžu un apkopi naftas ķīmijas un procesu rūpniecībai.

Van Sluisveld Steel Projects B.V.

Van Sluisveld Group projektē, ražo un uzstāda tērauda un alumīnija detaļas komerciālām ēkām un rūpniecības, tūrisma, lauksaimniecības un naftas ķīmijas nozarei. Ar šo uzņēmumu strādājam kopš 2023. gada sākuma.

Kampstaal B.V.

Kampstaal staalbouw ir vadošais uzņēmums tērauda konstrukciju jomā vairāk nekā četrdesmit gadus. Mēs piegādājam šim uzņēmumam savus labākos metinātājus.

Sazinieties ar mums

1 + 15 =

    Vidus iela 5, Rīga, LV-1010